Warsztaty Wokalno-Artystyczne

Warsztaty Wokalno-Artystyczne Vocal Secrets Mind

dla większej ilości osób (Domy Kultury, Fundacje, Stowarzyszenia, Szkoły oraz inne Instytucje i grupy nieformalne na terenie całej Polski)

Wiek uczestników od 5,6 lat. Jeżeli tylko dziecko jest w stanie skupić się na zajęciach chociaż przez 15 minut. Nie ma górnej granicy wieku.

Na warsztatach każdy dowie się jak:

 dokładnie domykać struny głosowe podczas śpiewania?

śpiewać niskie i wysokie dźwięki bez większego wysiłku?

mieć 3 albo nawet 4 oktawy w głosie?

funkcjonuje glos (teoretycznie i praktycznie) 
śpiewać od dźwięków najniższych do najwyższych „bez załamywania się głosu”
pozbyć się niepotrzebnych napięć 
pracować by mieć Piękne NATURALNE, vibrato 
pracować nad utworem 
śpiewać w różnych stylach muzycznych
zminimalizować stresu podczas śpiewania na scenie

 

Lekcje indywidualne będą  nagrywane na video i audio. Każdy otrzyma nagrania ze swojej lekcji, dzięki czemu będzie mógł ćwiczyć w domu i cały czas rozwijać swój głos.

 

Tego typu warsztaty cieszą się ogromnym powodzeniem. Odbyło się ich około 50. Relacje
z niektórych z nich oraz opinie uczestników, będzie można znaleźć na moim blogu.

 

1 dzień warsztatów – 8 godzin indywidualnych zajęć wokalnych + 2 godziny zajęć grupowych (wykłady z techniki wokalnej, jak pracować nad utworem, różne style muzyczne w śpiewaniu, zajęcia aktorskie, ruch sceniczny, opanowanie stresu scenicznego, wykłady z elementami rozwoju osobistego).

Podział między godzinami lekcji indywidualnych oraz wykładami może być oczywiście inny, w zależności od indywidualnych ustaleń z organizatorem. Mogę też być wyłącznie lekcje indywidualne  – 1400 zł. (brutto)

2 dni warsztatów według tego samego schematu 2600 zł . (brutto)

 

Do powyższej kwoty należy doliczyć koszty noclegu w zależności od odległości od Torunia.

W zależności od odległości i ilości dni potrzebne będą 1, 2 lub 3 noclegi. Przy dużych odległościach muszę przyjechać dzień wcześniej i wyjechać dzień po warsztatach, żeby być wypoczęty na warsztaty i w drodze powrotnej do domu. Na warsztaty dojeżdżam samochodem, zabierając potrzeby sprzęt w postaci: kamer, aparatu cyfrowego, instrumentu klawiszowego. Nagłośnienie (mikrofon, kolumny, wzmacniacz, mixer) zapewnia organizator warsztatów.

 

Istnieje możliwość zamówienia warsztatów dla nauczycieli którzy nie śpiewają a przecież cały czas pracują głosem z przedszkoli,  szkół podstawowych, średnich czy nauczycieli akademickich. Takie zajęcia należy ustalać indywidualnie.